Obsah pro podporovatele spolku

Pro zpřístupnění obsahu se prosím přihlaste nebo si založte nový účet a podpořte práci spolku minimálně částkou 200 Kč za rok.
 

Číslo účtu spolku: 279 377 3001 / 5500.

Rozšířený obsah je poděkováním všem, kteří nás podporují. 


Podpora spolku

Pokud Vás zaujal námi vytvářený obsah a považujete jej za důležitý pro společnost, pak nás můžete podpořit. Vaši podporu naléhavě potřebujeme, protože bez veřejné podpory nemůžeme hradit provozní náklady na činnost spolku. Od veřejné podpory se proto odvíjí intenzita a rozsah výstupů spolku.

Vaši podporu potřebujeme na tvorbu obsahu, analýz a práci v archivech. Také na úhradu běžných provozních výdajů spolku, jako jsou např. poplatky za hosting, telekomunikační služby, pronájem sídla, účetní služby, rešerše, soudní a jiné poplatky.

V současné době potřebujeme pořídit konkrétní techniku pro naši práci. Dva notebooky (jeden dokovatelný, jeden běžný pracovní), diktafon, fotoaparát se stativem pro práci v archivech, přenosnou kopírku, techniku pro podcasty, chráněná cloudová úložiště a potřebný software pro přepis zvuku a zlepšení grafiky našich výstupů.

U darů od 3.000 Kč můžeme vystavit darovací smlouvu.

Číslo účtu spolku: 279 377 3001 / 5500.

Díky vaší podpoře můžeme pátrat v archivech, analyzovat data a zveřejňovat historicky cenné informace. Děkujeme, společně to dokážeme!


Ještě nemáte účet?

Exklusivní obsah webu je dostupný pouze registrovaným podporovatelům spolku. Vytvořte si účet a získejte přístup do zamknuté části webu.

Přihlášení


Pravidla registrace a podpory spolku: Platbu prosím proveďte do tří dnů od registrace. Bez připsání podpory bude registrace stornována. Jméno registrovaného uživatele musí být shodné se jménem podporovatele. Jméno a heslo registrované osoby je nepřenosné. Obsah odemkneme do 24 hodin po připsání platby mimo víkendy a státní svátky. Děkujeme.